Age Group |
Bracket |
Boys 3/4 1A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/23,4/27,4/29,5/3,5/4,5/10,5/11,5/18,5/19,6/1,6/8 |
|
Venue: |
BMYSO JFK Elementary LSC Community Sutton Memorial Oxford Ruel Field Grafton Riverview ShrewsYS Glavin ShrewsYS Municipal Holden DHES TRY Brimfield Elementary Dudley DMS Temporary U10 Field
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 3/4 2A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/25,4/27,4/30,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/18,5/29,6/1,6/8 |
|
Venue: |
MSCMA Klingele TRY Brimfield Elementary Holden DHES Quabbin Curtis Recreation Spencer EB Elementary CYS Bond Rd Quabbin Roach Field WorcYS Green Hill North Brookfield Town Common
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 3/4 2B |
|
|
Date: |
4/5,4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/13,5/18,6/1,6/8 |
|
Venue: |
Mendon Upton NEFC MillSC Greenwood Northbridge High School Douglas Veterans Mendon Upton West River Sutton Memorial UYSL McCloskey WCS MS/HS Grafton Riverview
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 3/4 2C |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,4/28,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8 |
|
Venue: |
Grafton Riverview Mendon Upton West River MillSC Greenwood Douglas Veterans ShrewsYS Glavin UYSL McCloskey WorcYS Green Hill Dudley DMS Temporary U10 Field
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 3/4 2D |
|
|
Date: |
4/13,4/20,4/27,5/2,5/4,5/6,5/7,5/8,5/11,5/18,6/1,6/8 |
|
Venue: |
Auburn Pappas Holden DHES West Boylston Woodland MSCMA Muddy Pond Auburn High School ShrewsYS Municipal ShrewsYS Glavin
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 3/4 3A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/3,5/4,5/9,5/11,5/18,6/1,6/8 |
|
Venue: |
Auburn Pappas Southbridge West St TRY Brimfield Elementary Dudley DMS Temporary U10 Field Webster George St CYS Bond Rd Auburn High School
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 3/4 3B |
|
|
Date: |
4/13,4/18,4/20,4/27,4/30,5/3,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8 |
|
Venue: |
Oxford Ruel Field Webster George St Auburn Pappas WorcYS Green Hill Dudley DMS Temporary U10 Field Auburn High School
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 3/4 3C |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/9,5/11,5/18,6/1,6/8 |
|
Venue: |
BMYSO JFK Elementary Douglas Veterans UYSL McCloskey Northbridge High School Grafton Riverview Mendon Upton West River
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 3/4 3D |
|
|
Date: |
4/6,4/12,4/13,4/20,4/26,4/27,5/2,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8 |
|
Venue: |
MSCMA Klingele Northbridge High School MillSC Greenwood ShrewsYS Municipal Sutton Memorial Mendon Upton West River
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 3/4 3E |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/8,5/11,5/18,5/23,6/1,6/8 |
|
Venue: |
MSCMA Klingele ShrewsYS Municipal Holden DHES West Boylston Woodland ShrewsYS Glavin
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 3/4 3F |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/23,4/27,4/30,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8 |
|
Venue: |
Quabbin Curtis Recreation Quaboag WCES LSC Community Spencer EB Elementary Quaboag WBES North Brookfield Town Common Quabbin Roach Field
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 3/4 1A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/10,5/11,5/18,5/31,6/1,6/8 |
|
Venue: |
Mendon Upton West River Grafton Riverview ShrewsYS Glavin Douglas Veterans Dudley DMS Temporary U10 Field Dudley Lavoie
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 3/4 2A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/26,4/27,5/4,5/11,5/18,5/19,5/20,6/1,6/7,6/8,6/9 |
|
Venue: |
LSC Community MSCMA Klingele ShrewsYS Municipal West Boylston Woodland MSCMA Muddy Pond ShrewsYS Glavin WorcYS Green Hill Holden DHES
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 3/4 2B |
|
|
Date: |
4/5,4/6,4/13,4/20,4/26,4/27,4/29,5/4,5/11,5/18,6/1 |
|
Venue: |
Mendon Upton NEFC BMYSO JFK Elementary Grafton Riverview MillSC Greenwood Mendon Upton West River WCS MS/HS MSCMA Muddy Pond UYSL McCloskey Sutton Memorial
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 3/4 2C |
|
|
Date: |
4/13,4/20,4/21,4/26,4/27,5/4,5/11,5/18,5/19,6/1,6/8 |
|
Venue: |
Auburn Pappas TRY Brimfield Elementary Auburn High School Oxford Ruel Field Spencer EB Elementary CYS Bond Rd Webster George St
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 3/4 3A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/1,5/3,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8 |
|
Venue: |
Northbridge High School Southbridge West St Auburn Pappas CYS Bond Rd Oxford Ruel Field Webster George St Dudley DMS Temporary U10 Field WorcYS Green Hill Auburn High School
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 3/4 3B |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/10,5/11,5/18,6/1 |
|
Venue: |
Northbridge High School ShrewsYS Municipal Douglas Veterans Holden DHES Mendon Upton West River ShrewsYS Glavin Grafton Riverview
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 3/4 3C |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/10,5/11,5/18,6/1,6/8 |
|
Venue: |
Grafton Riverview ShrewsYS Municipal Auburn Pappas Northbridge High School Auburn High School Sutton Memorial Holden DHES ShrewsYS Glavin
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 3/4 3D |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/6,5/11,5/13,5/15,5/18,5/23,6/1 |
|
Venue: |
Quaboag WCES Spencer EB Elementary Quaboag WBES TRY Brimfield Elementary MSCMA Klingele North Brookfield Town Common Quabbin Roach Field Quabbin Curtis Recreation
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 5/6 1A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/17,5/18,6/1 |
|
Venue: |
Douglas Veterans Sutton Memorial ShrewsYS Glavin Holden Dawson Mendon Upton Kiwanis Grafton Lions Club Mendon Upton NEFC
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 5/6 2A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/22,4/25,4/27,5/3,5/4,5/6,5/11,5/18,6/1 |
|
Venue: |
Quabbin Roach Field Quaboag Regional Quaboag WBES Holden Dawson ShrewsYS Glavin North Brookfield HS Spencer Abbey Field MSCMA Klingele TRY Hitchcock ShrewsYS Municipal
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 5/6 2B |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/9,5/11,5/18,6/1 |
|
Venue: |
Auburn Pappas Webster Berthold WorcYS Farber UYSL McCloskey Holden Dawson MSCMA Krashes CYS Bond Rd Dudley Lavoie
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 5/6 2C |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/26,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/18,6/1 |
|
Venue: |
BMYSO JFK Elementary Mendon Upton Kiwanis Northbridge High School Grafton Brookmeadow MillSC Jacques ShrewsYS Municipal WorcYS Farber WCS MS/HS ShrewsYS Glavin Grafton Lions Club UYSL McCloskey
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 5/6 3A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/30,6/1,6/8 |
|
Venue: |
CYS Bond Rd Spencer Abbey Field LSC Community Quabbin Roach Field TRY Hitchcock Quaboag Regional WorcYS Farber
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 5/6 3B |
|
|
Date: |
4/13,4/20,4/27,5/4,5/7,5/10,5/11,5/18,6/1,6/8 |
|
Venue: |
WorcYS Farber Holden Dawson Mendon Upton Kiwanis ShrewsYS Glavin Auburn Pappas ShrewsYS Municipal MSCMA Klingele
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 5/6 3C |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/14,4/20,4/25,4/27,5/4,5/5,5/11,5/17 |
|
Venue: |
ShrewsYS Municipal UYSL McCloskey BMYSO JFK Elementary Grafton Brookmeadow MillSC Jacques Grafton Lions Club MSCMA Klingele Mendon Upton Kiwanis
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 5/6 3D |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/9,5/11,5/13,5/18,6/1 |
|
Venue: |
Auburn Pappas Northbridge High School Douglas Veterans Webster Berthold Dudley Lavoie Oxford Ruel Field Southbridge West St Sutton Memorial
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 5/6 1A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/1,5/4,5/7,5/8,5/10,5/11,5/18,5/31,6/1 |
|
Venue: |
Grafton Lions Club Mendon Upton Kiwanis Sutton Memorial Holden Dawson ShrewsYS Glavin Grafton Brookmeadow
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 5/6 2A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/9,5/11,5/13,5/18,5/23,6/1 |
|
Venue: |
Quaboag Regional Spencer Abbey Field Quaboag WBES LSC Community Quabbin Roach Field TRY Hitchcock
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 5/6 2B |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/9,5/11,5/18,5/30,6/1 |
|
Venue: |
BMYSO JFK Elementary Northbridge High School Sutton Memorial WCS MS/HS MillSC Jacques ShrewsYS Glavin
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 5/6 2C |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/3,5/4,5/11,5/18,6/1 |
|
Venue: |
WorcYS Farber Auburn Pappas MSCMA Klingele MSCMA Krashes Holden Dawson CYS Bond Rd
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 5/6 3A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,4/30,5/4,5/10,5/11,5/15 |
|
Venue: |
Auburn Pappas Oxford Ruel Field CYS Bond Rd TRY Hitchcock Dudley Lavoie
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 5/6 3B |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/23,4/26,4/27,5/4,5/11,5/15,5/22,5/29,6/1,6/8 |
|
Venue: |
Northbridge High School Douglas Veterans Grafton Brookmeadow ShrewsYS Municipal Sutton Memorial UYSL McCloskey Mendon Upton Kiwanis Grafton Lions Club ShrewsYS Glavin
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 5/6 3C |
|
|
Date: |
4/13,4/20,4/27,4/29,4/30,5/3,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,6/1 |
|
Venue: |
WorcYS Farber LSC Community Quabbin Roach Field ShrewsYS Municipal Holden Dawson MSCMA Klingele North Brookfield HS
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 7/8 1A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/17,5/18,5/22,6/1 |
|
Venue: |
Grafton HS ShrewsYS Glavin WorcYS Glodis TRY HS Holden WHS JV Leicester High School
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 7/8 2A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,4/29,5/4,5/11,5/18,6/1 |
|
Venue: |
LSC Becker MillSC HS MSCMA Krashes CYS Bond Rd Oxford Ruel Field Quaboag Regional Spencer Wire Village Dudley Lavoie
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 7/8 2B |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/15,5/18,6/1 |
|
Venue: |
BMYSO JFK Elementary Grafton HS UYSL HS Auburn Middle School Douglas MS Mendon Upton Grover Northbridge Lasell ShrewsYS Glavin Holden WHS JV
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 7/8 3A |
|
|
Date: |
4/13,4/20,4/27,5/2,5/4,5/10,5/11,5/18,6/1 |
|
Venue: |
Auburn Middle School MSCMA Krashes Quabbin Curtis Recreation Auburn Pappas Oxford Ruel Field TRY HS WorcYS Glodis
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys 7/8 3B |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/19,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1 |
|
Venue: |
BMYSO JFK Elementary Northbridge Lasell Dudley Lavoie ShrewsYS Glavin Grafton HS Shrews - SAC
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 7/8 1A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/1,5/2,5/4,5/8,5/11,5/17,5/18,6/1 |
|
Venue: |
Grafton HS MSCMA Klingele Douglas MS ShrewsYS Glavin Holden WHS JV ShrewsYS Foundation
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 7/8 2A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,5/3,5/4,5/10,5/11,5/17,5/18,5/24,5/30,6/1 |
|
Venue: |
Dudley Shepherd Hill HS UYSL HS Dudley Lavoie Mendon Upton Grover Sutton Memorial Northbridge Lasell Northbridge HS
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 7/8 2B |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/16,4/20,4/27,5/1,5/4,5/7,5/10,5/11,5/14,5/18,5/19,5/29,6/1 |
|
Venue: |
TRY HS WorcYS Glodis CYS Bond Rd Quabbin Curtis Recreation Quaboag Regional Dudley Lavoie Holden WHS JV Auburn Middle School Dudley - Lavoie Field Upper
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls 7/8 3A |
|
|
Date: |
4/6,4/13,4/20,4/27,4/30,5/1,5/4,5/11,5/14,5/18,6/1 |
|
Venue: |
Grafton HS Auburn Middle School Northbridge Lasell WorcYS Glodis Holden WHS JV MSCMA Krashes ShrewsYS Glavin UYSL HS Shrews - SAC
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys U16 1A |
|
|
Date: |
4/7,4/14,4/20,4/21,4/28,5/1,5/3,5/4,5/5,5/8,5/12,5/18,5/19,6/2 |
|
Venue: |
Auburn Middle School UYSL HS WorcYS Farber Northbridge Lasell CYS Bond Rd WorcYS Glodis MSCMA Krashes TRY HS MSCMA Klingele Northbridge High School
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Boys U19 1A |
|
|
Date: |
4/7,4/14,4/21,4/25,4/28,4/30,5/2,5/5,5/8,5/9,5/11,5/12,5/18,5/19,5/22,6/2 |
|
Venue: |
UYSL HS WorcYS Glodis CYS Bond Rd WorcYS Farber Quabbin Curtis Recreation Grafton HS MillSC HS TRY HS Mendon Upton Grover Auburn Middle School
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|
Girls U19 1A |
|
|
Date: |
4/7,4/14,4/21,4/28,5/2,5/3,5/5,5/12,5/19,6/2 |
|
Venue: |
Auburn Middle School CYS Bond Rd UYSL HS WorcYS Farber WorcYS Glodis Quaboag Regional ShrewsYS Glavin Uxbridge HS Turf Quabbin Curtis Recreation
|
|
Brackets: |
All Brackets |
|